Śledź nas na

 

fb min


O nas

Nasze gimnazjum jest placówką niepubliczną prowadzoną przez stowarzyszenie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, w dniu 3 lutego 2016 r. Niepubliczne Gimnazjum w Bielsku Podlaskim zostało wpisane przez Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 6.

W ramach swojej oferty zapewniamy realizację podstawy programowej zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz organizację bogatych, niestandardowych zajęć dodatkowych, opisanych w zakładce Oferta edukacyjna.

Blisko 50 lat doświadczenia w prowadzeniu szkół to ogromna siła naszego stowarzyszenia, na bazie której tworzymy szkołę nastawioną na ucznia i dajemy gwarancję rodzicom, że dziecko jest pod dobrą opieką, zarówno od strony wychowawczej jak i dydaktycznej.

W nowoczesnym budynku położonym w centrum Bielska Podlaskiego tworzymy wyjątkową szkołę... kameralną, bezpieczną, przyjazną uczniom i rodzicom.

 

Nasza oferta to...

  • Bezpieczeństwo

Zajęcia będą odbywać się w klasach liczących do 20 osób, dzięki temu każdy uczeń nie będzie anonimowy zarówno dla nauczyciela, jak i pracowników szkoły. Niewielka liczebność klas wpłynie również na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w szkole.

  • Wysoka jakość nauczania

Zatrudnimy doświadczoną kadrę pedagogiczną, nauczycieli z zaangażowaniem i pasją do nauczania, a nowoczesne wyposażenie sal lekcyjnych (projektory, komputery, tablice multimedialne) zachęcą do zdobywania wiedzy oraz ułatwią przyswajanie nowych treści. Wszystko to wpłynie na solidne przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego.

  • Współpraca z rodzicami

Kontakt na płaszczyźnie nauczyciel - rodzic czy dyrektor - rodzic w Niepublicznym Gimnazjum w Bielsku Podlaskim będzie odbywał się poprzez kontakty bezpośrednie oraz on-line dzięki nowoczesnej platformie, jaką jest dziennik elektroniczny. Rodzic będzie mógł na bieżąco sprawdzać wyniki w nauce swojego dziecka. Ponadto planujemy cyklicznie organizowane zebrania rodziców z wychowawcą oraz indywidualne spotkania rodziców z nauczycielami w ważnych sprawach bieżących.

  • Koła zainteresowań (zajęcia pozalekcyjne dla chętnych - nieobowiązkowe)

Zajęcia pozalekcyjne w Niepublicznym Gimnazjum w Bielsku Podlaskim na pewno zainteresują ciekawych wiedzy absolwentów szkół podstawowych i ich rodziców. W szkole praktykowane będą różnorodne formy spędzania czasu wolnego, rozwijające zainteresowania młodzieży, badające ich predyspozycje zawodowe, czy wreszcie będące szansą na integrację i rozrywkę po lekcjach.

 

 

Kalendarium


pa¼dziernik 2019
PONWTOŚROCZWPIĄSOBNIE
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Przydatne linki

 kuratorium oświaty bstok

urząd miasta budynek

 BDK

 

Gimnazjum ZDZ Białystok (c) 2011