Nie zastanawiaj się dłużej tylko dołącz do Nas - warto!

O nas

Nasze gimnazjum jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej, prowadzoną przez stowarzyszenie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku. Niepubliczne Gimnazjum w Sokółce zostało wpisane przez Burmistrza Miasta Sokółki do ewidencji szkół i placówek niepublicznych.

W ramach oferty zapewniamy realizację podstawy programowej zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz organizację bogatych i ciekawych zajęć dodatkowych.

Blisko 50 lat doświadczenia w prowadzeniu szkół to ogromna siła naszego stowarzyszenia, na bazie której tworzymy szkołę nastawioną na ucznia i dajemy gwarancję rodzicom, że dziecko jest pod dobrą opieką, zarówno od strony wychowawczej jak i dydaktycznej.

W odnowionym budynku położonym w centrum Sokółki tworzymy szkołę - wyjątkową, bezpieczną, przyjazną zarówno uczniom i rodzicom.

ośrodekk

BEZPIECZEŃSTWO

Zajęcia odbywają się w klasach liczących około 20 osób, dzięki temu każdy uczeń nie jest anonimowy zarówno dla nauczyciela, jak i pracowników szkoły. Niewielka liczebność klas wpływa również na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w szkole.

WYSOKA JAKOŚĆ

Zajęcia prowadzi doświadczona kadra pedagogiczna, a nowoczesne wyposażenie sal lekcyjnych (projektory, komputery) zachęcają do zdobywania wiedzy oraz ułatwiają przyswajanie nowych treści. Wszystko to ma wpływ na solidne przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego.

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

Kontakt na płaszczyźnie nauczyciel- rodzic, czy dyrektor- rodzic w Niepublicznym Gimnazjum ZDZ będzie odbywał się, dzięki nowoczesnej platformie, jaką jest dziennik elektroniczny. Rodzic będzie mógł na bieżąco sprawdzać wyniki w nauce swojego dziecka. Ponadto cyklicznie organizowane sa zebrania rodziców z wychowawcą oraz indywidualne spotkania rodziców z nauczycielami w ważnych sprawach bieżących.

KLUBY ZAINTERESOWAŃ

Zajęcia pozalekcyjne w Niepublicznym Gimnazjum ZDZ na pewno zainteresują ciekawych wiedzy absolwentów szkół podstawowych i ich rodziców. W szkole praktykowane są różnorodne formy spędzania czasu wolnego, rozwijające zainteresowania młodzieży, badające ich predyspozycje zawodowe, czy wreszcie będące szansą na integraację i rozrywkę po lekcjach.

sierpieñ 2018